Centrum informačních technologií

Kontakty

Hlavní kontakty
SkupinaEmailTelefonČinnost.
IT technici, helpdesk cit@ukb.muni.cz 549 49 2919 požadavky na servis, hlášení problémů s IT
AV technici avtechnici@ukb.muni.cz 549 49 2933 záležitosti týkající se audiovizuální techniky v UKB
Zaměstnanci
RNDr. Pavel Kříž, Ph.D. kriz@ukb.muni.cz 549 49 2907
549 49 4130
vedoucí pracoviště, administrativa, výběrová řízení, licence SW
Mgr. Zbyněk Diviš zdivis@ukb.muni.cz 549 49 7409 webmaster LF a FSpS, správa DB, správa IS MU (práva, hesla, skupiny, dokumentový server, podpora uživatelů), inventarizace - HW, SW (jen pro LF)
Ing. Vladimír Široký siroky@ukb.muni.cz 549 49 7671 správa sítě, e-mail, datová úložiště
Ing. Jiří Šišma sisma@ukb.muni.cz 549 49 8644 koordinace AV techniků, správa poslucháren
Jaroslav Winkler jwinkler@ukb.muni.cz 549 49 4452 natáčení a zpracování videozáznamů pro výuku (jen pro LF)
Mgr. Miroslav Fiala mfiala@ukb.muni.cz 549 49 5957 správa AV techniky na Komenského nám., webdesign, grafika (jen pro LF)
Technici
Petr Puchner puchner@ukb.muni.cz 549 49 4698 koordinace techniků, správa IT, spolupráce na správě sítě
Bc. Josef Augustin augustin@ukb.muni.cz 549 49 3045 správa IT
Ing. Petr Bidman bidman@ukb.muni.cz 549 49 6677 správce ICT
Ing. Jiří Brázdil brazdil@ukb.muni.cz 549 49 3142 správce ICT
Bc. Radek Měšťan rmestan@ukb.muni.cz 549 49 6654 správce ICT
Mgr. Karel Špalek spalek@ukb.muni.cz 549 49 6592 správce ICT
Bc. Jiří Zwins zwins@ukb.muni.cz 549 49 4931 správce ICT
Podpora IS, e-learningu
Mgr. Ľuboš Kohút etechnik@med.muni.cz 549 49 7937 E-technik LF, e-learningové agendy v IS
 
Home Úvod Kontakty

Kontakty

  • Centrum informačních technologií
  • Pavilon A22, 3. NP
  • Kamenice 5
  • 625 00 Brno
  • Loc: 49°10'37.479"N, 16°34'13.38"E